INFORMACJE DYREKTORA

współpraca

SZANOWNI PAŃSTWO

WSZYSTKIM NAM ZALEŻY, ABY PRZEDSZKOLE SPEŁNIAŁO PAŃSTWA OCZEKIWANIA, ABY DZIECI CZUŁY SIĘ W NIM DOBRZE, A RODZICE ODCZUWALI SATYSFAKCJĘ  PATRZĄC NA ROZWÓJ SWOJEJ POCIECHY.

W ZWIĄZKU Z TYM, ABY PODNIEŚĆ JAKOŚĆ NASZYCH USŁUG, ZACHĘCAM PAŃSTWA DO DZIELENIA SIĘ SWOIMI SPOSTRZEŻENIAMI, POMYSŁAMI, INICJATYWAMI.

PIERWSZA INICJATYWA BĘDZIE Z MOJEJ STRONY. PRAGNĘ WPROWADZIĆ DO JADŁOSPISU ULUBIONE POTRAWY PAŃSTWA DZIECI. MAM NADZIEJĘ, ŻE POMOŻE TO NIELICZNYM NIEJADKOM ZAAKCEPTOWAĆ KUCHNIĘ PRZEDSZKOLNĄ, A PAŃSTWU I DZIECIOM DA POCZUCIE SATYSFAKCJI, ŻE W JADŁOSPISIE KRÓLUJE ULUBIONA POTRAWA WASZEJ POCIECHY.

ZACHĘCAM DO DZIELENIA SIĘ PRZEPISAMI NA PYSZNE ZUPY, CIEKAWE ŚNIADANIA , ORYGINALNE PODWIECZORKI CZY TEŻ EFEKTOWNE DRUGIE DANIA. WSZYSTKIE POMYSŁY SĄ MILE WIDZIANE.