ŻABKI PIOSENKI BIEŻĄCE SPRAWY PODZIĘKOWANIA CO ROBIMY WE WRZEŚNIU? CO ROBIMY W PAŹDZIERNIKU CO ROBIMY W LISTOPADZIE? CO ROBIMY W GRUDNIU? CO ROBIMY W STYCZNIU? CO ROBIMY W LUTYM? CO ROBIMY W MARCU? CO ROBIMY W KWIETNIU? CO ROBIMY W MAJU? CO ROBIMY W CZERWCU? ŻABKI - ALBUM FOTOGRAFICZNY

Grupa Żabki

BIEŻĄCE SPRAWY

KONSULTACJE DLA RODZICÓW

PONIEDZIAŁEK , PIĄTEK: 7.30-8.00- Pani Monika

PONIEDZIAŁEK: 11.30-12.00

PIĄTEK:12.00-12.30- Pani Ola

Ze względów organizacyjnych, prosimy każdorazowo o wiadomość jeśli ktoś z Państwa będzie chciał przyjść na konsultacje, abyśmy mogły zapewnić Państwu odpowiednią ilość czasu w razie większej ilości zgłoszeńsmiley

LISTOPAD:

Teatr Ateneum- wyjście dnia 16.11.22r (środa) do teatru koło godziny 9.30. Koszt 16 zł. Prosimy o ubiór odpowiedni do pogody.

Dzień Praw Dziecka- 21.11.22r (poniedziałek)- uroczystość oraz zabawy odbędą się na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 10. W tym dniu prosimy o ubiór w kolorze niebieskim.

BWA- w dniu 22.11.22r. (wtorek) wychodzimy na warsztaty twórcze do Galerii Sztuki BWA na godzinę 10.00.

Spotkanie z Panią z Biblioteki Językowej- we środę (23.11.22r)- odwiedzi nas Pani z Biblioteki Językowej.

Zdjęcia z kalendarza- rodzice, którzy chcą jeszcze zakupić kalendarz z sesji zdjęciowej, proszę o informację oraz wpłatę do czwartku (24.11.22r.)- dotyczy dzieci, które brały udział w pierwszej sesji.

PAŹDZIERNIK:

TEATR ATENEUM

W dniu 07.10 wychodzimy do teatru na spektakl pt."Piaskowy wilk". Wyjście zaplanowane na godzinę 9.30. Cena biletu to 16 zł.

Uroczystość nadania nazw grupom odbędzie się dnia

17.10.2022R

WYJŚCIE DO PAŁACU MŁODZIEŻY

W dniu 21.10.2022r wychodzimy do Pałacu Młodzieży na zajęcia             z programu edukacyjnego "Zaczarowany  świat przyrody". Pierwsze zajęcia to "Woda , niezwykła ciecz"

WRZESIEŃ:

TEATR ATENEUM

W dniu 30.09 wychodzimy do teatru na spektakl pt."Lew i ptak". Wyjście zaplanowane na godzinę 9.30. Cena biletu to 10 zł.

DZIEŃ JABŁKA

28.09.2022r obchodzimy w naszym przedszkolu "Dzień Jabłka".

W tym dniu przynosimy dwa jabłka.

DZIECI UCZĄ RODZICÓW

27.09.2022R odbędzie się pierwsza lekcja o bezpieczeństwie z ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców".

smileysmileysmiley

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zgłaszania się do naszej grupy do głośnego czytania dzieciom.

Każdy z rodziców, otrzyma podziękowanie.

smiley

POZNAJEMY ZAWODY

NASZYCH RODZICÓW

„Różne są zawody: ekspedientka, lekarz,
listonosz, fryzjer, sekretarka, piekarz.
Mama jest śpiewaczką, a tato pilotem -
wiezie pasażerów szybkim samolotem.
A kim ja zostanę? Kierowcą rajdowym,
spikerem, piekarzem lub posterunkowym.”

B. Forma

Chętni rodzice, którzy chcieliby opowiedzieć naszym przedszkolakom (w grupie Żabki)

o swojej pracy lub hobby, zachęcamy

i zapraszamy do zgłaszania się do wychowawców naszej grupy.

smiley

NASZ MAIL GRUPOWY: cytrynki2020@gmail.com

******************************************************************************

PROSZĘ ABY DZIECI NA BIEŻĄCO PRZYNOSIŁY CHUSTECZKI