• BUDŻET OBYWATELSKI

PODZIĘKOWANIE

Chcieliśmy gorąco podziękować wszystkim, którzy czynnie zaangażowali się w głosowanie na zadania z  IX Edycji Budżetu Obywatelskiego .

Dzięki wspólnej akcji, której najważniejszym celem było pozyskanie głosów dla projektu skierowanego bezpośrednio do dzieci  z Naszego Przedszkola :

„Ogród zmysłów pełen kolorów, dźwięków, zapachów i kształtów czyli Ogród Sensoryczny w Miejskim Przedszkolu nr 45”

W imieniu naszych dzieciaków jeszcze raz bardzo ale to bardzo dziękujemy.

Bądźmy dumni z tej akcji bo przyświecały jej jedynie dobro dzieci, wielkie serce i propagowanie wspólnoty i budowy lepszego świata, które to wartości zawsze warto wspierać bo dzięki nim nasz świat jest piękniejszy.

• PROCEDURA SZYBKIEJ ŚCIEŻKI KOMUNIKACJI Z RODZICAMI/ OPIEKUNAMI PRAWNYMI

1.Rodzice w przypadku skorzystania z usług przedszkola są zobowiązani do  pozostawienia   aktualnego

numeru telefonu oraz adresu mailowego.

2.Rodzice w przypadku skorzystania z usług przedszkola i pozostawienia dziecka pod opieką w placówce

są zobowiązani do  każdorazowego odbierania telefonu  z przedszkola.

3.W sytuacji losowej gdy rodzic nie odbierze telefonu zobowiązany jest do niezwłocznego oddzwonienia.

4.W przypadku wystąpienia u dziecka podczas pobytu w przedszkolu oznak choroby Rodzic jest

natychmiast informowany o zaistniałej sytuacji telefonicznie i jest zobowiązany do niezwłocznego tj. do

1 godz.  odbioru dziecka z placówki licząc od momentu przekazania  informacji o stanie zdrowia dziecka.

5.Komunikaty mogą się również ukazywać na stronie www przedszkola.

6.Z Przedszkolem Rodzic może kontaktować się wykorzystując:

1. Telefon:   32/2599087
    2. Pocztę elektroniczną: miejskie45@gmail.com