• WIOSENNE ZAJĘCIA OTWARTE W BIEDRONKACH

• 16 kwietnia w grupie Biedronki odbyły się wiosnne zajęcia otwarte z Rodzicami. P. Kasia przeprowadziła matematyczne zajęcia, gdzie dzieci liczyły kropki biedronkom, układały wiosenne puzzle, śpiewały wiosenne piosenki a na zakończenie każdy Rodzic wraz z dzieckiem wykonał biedronkową pracę plastyczną.

• DZIEŃ ZDROWIA

• Dziś, czyli 16.04.2024 w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Zdrowia. W każdej z grup odbyły sie zajęcia poświęcone tematyce zdrowotnej. Dzieci uczyły się również udzielania pierwszej pomocy wspólnie ze strażakiem z Ochotniczej Straży Pożarnej w Przewozie. Na zakończenie wszystkie przedszkolaki wraz z p.Małgosią z grupy Pszczółki ćwiczyły Zumbę.

• BUDŻET OBYWATELSKI

• Zachęcamy Państwa do składania podpisów na listach u Pań dyżurujących, ponieważ składamy wniosek do budżetu obywatelskiego odnośnie nowoczesnej sali interaktywnej dla 6 - latków. Podpisy zbieramy do piątku.

• PRZEDSZKOLNA WIELKANOC

• 28 marca w naszym przedszkolu odbyła się "Przedszkolna Wielkanoc". Wszystkie dzieci w odświętnych strojach zjadły świąteczne śniadanie, uczestniczyły w świątecznych zajęciach, zjadły słodkości przyniesione przez Rodziców a na zakończenie każde dziecko otrzymało drobny prezent.

• PRZEDSZKOLNA WIELKANOC

• 28 marca (czwartek) w naszym przedszkolu odbędzie się przedszkolna Welkanoc.Prosimy, aby tego dzieci były ubrane na galowo.

• DZIEŃ WIOSNY

• 21 marca powitaliśmy w naszym przedszkolu Wiosnę. było dużo wiosennych tańców i piosenek, opowiadanie o żółtym Tulipanku, dzieci dowiedziały się o zwiastunach Wiosny a na zakończenie zajęć każda grupa kolorowała wiosenne kolorowanki.

• DZIEŃ KOLOROWEJ SKARPETKI

• 20 marca (środa) będziemy obchodzić w przedszkolu Dzień kolorowej skarpetki z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa.

• ŻABKI W BIBLIOTECE

• 18 marca dzieci z grupy Żabki odwiedziły Filię 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej. Pani bibliotekarka zapoznała dzieci z pomieszczeniami i działami w bibliotece. Żabki poznały różne rodzaje książek i wysłuchały bajki a na zakończenie wizyty każdy mógł spróbować swoich sił w pracy bibliotekarza.

• DZIEŃ WIOSNY

• 21 marca (czwartek) będziemy witać w przedszkolu wiosnę. Tego dnia prosimy o ubranie dzieci na zielono.

• DNI OTWARTE

• Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty Szkoły pod hasłem "W szkole jest wesoło", który odbędzie się dnia 14 marca 2024 roku w godzinach 16 - 18.

Dzień otwarty w przedszkolu odbędzie się 13 marca 2024 roku w godzinach 10 - 12.

• ZAWODY PŁYWACKIE

• Cieszymy się, że nasze przedszkolaki chodzą na basen. Pani Michalina nie miała problemu z wyborem dzieci, które reprezentowały przedszkole w zawodach pływackich.

Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej nr 33 w Katowicach.

Zabawa była wspaniała, emocji nie brakowało! Jak ONI PŁYWALI!!! Każdy wrócił z medalem, a przedszkole wzbogaciło się o kolejny puchar!

• NASZA LAURATKA KONKURSU

• Gaja K. z grupy Pszczółki zajęła 2 miejsce w konkursie plastycznym "Pan Kleks" organizowanym przez Niepubliczną Katolicką Szkołę Podstawową im. św. Rodziny w Katowicach. Laureatce serdecznie gratulujemy.