Pozdrowienia !!!

Witamy w naszym Przedszkolu

Bardzo nam miło, że nas odwiedziliście. Stronę przygotowaliśmy z myślą  o rodzicach i ich pociechach, przyjaciołach przedszkola i wszystkich gościach. Mamy nadzieję, że to, co tutaj zobaczycie i przeczytacie, spodoba się wam i będziecie do nas wracać. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w tworzenie tej strony poprzez Państwa opinie na temat samej strony jak i pracy przedszkola. Na stronie będziecie Państwo mogli znaleźć ważne informacje i dokumenty dotyczące pracy placówki, ale także informacje z wydarzeń z życia przedszkola, zdjęcia  z wycieczek, uroczystości lub zajęć dydaktycznych.

Mamy nadzieję, że każdy znajdzie tu coś ciekawego

Aktualności

• Od 10 do 23 września ruszył etap głosowania na projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Wśród zadań lokalnych znalazł się projekt naszego przedszkola :

„Ogród zmysłów pełen kolorów, dźwięków, zapachów i kształtów czyli Ogród Sensoryczny w Miejskim Przedszkolu nr 45”

Można oddać głos

na projekt nr

L 1 /07 /IX

Pragniemy poinformować, że głosowanie jest bezpłatne i bezpieczne.

• Szanowni Rodzice!

Informujemy , że ustalone zostały terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów, do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych na rok szkolny 2022/2023.

ZARZĄDZENIE NR 2211/2022 PREZYDENTA MIASTA KATOWICE

z dnia 28 stycznia 2022 r.

Złożenie wniosku o przyjęcie do przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

• W TROSCE O ZDROWIE NAS WSZYSTKICH

wprowadzamy następujące zasady funkcjonowania szatni przedszkolnej

• Wszyscy Rodzice przebierają dzieci na parterze W holu na parterze może przebywać 5 RODZICÓW Z DZIECKIEM LUB RODZEŃSTWO

• Następnie odprowadzają Państwo dziecko na górny hol do wyznaczonego miejsca i przekazują osobie dyżurującej , która odprowadzi dziecko do szatni i sali zajęć .

• Odbiór dzieci

Powiadam

•   PROCEDURA SZYBKIEJ ŚCIEŻKI KOMUNIKACJI Z RODZICAMI/ OPIEKUNAMI PRAWNYMI

1.Rodzice w przypadku skorzystania z usług przedszkola są zobowiązani do pozostawienia aktualnego

numeru telefonu oraz adresu mailowego.

2.Rodzice w przypadku skorzystania z usług przedszkola i pozostawienia dziecka pod opieką w placówce

są zobowiązani do każdorazowego odbierania telefonu z przedszkola.

3.W sytuacji losowej gdy rodzic nie odbierze telefonu zobowiązany jest do niezwłocznego oddzwonienia.

4.W przypadku wystąpienia u dziecka podczas pobytu w przedszkolu oznak choroby Rodzic jest